Home / Club / Technische commissie (T.C.)

Technische commissie (T.C.)

De Technische Commissie (TC) van KV Tilburg houdt zich bezig met de uitvoering van het technisch beleid, de competitie en trainingen die worden gegeven binnen de vereniging. Dit doen zij vanaf de kangoeroes tot aan de senioren.
Hierbij hoort onder meer het aantrekken van trainers, de onderlinge afstemming van hun taken, het maken van een planning voor de trainingstijden en het inplannen van wedstrijden.  Daarnaast houdt de TC zich bezig met teamindelingen, opgave van teams aan het KNKV en het inhuren van zaal- en velduren voor trainingen en wedstrijden.

Naam

Functie

E-mailadres

Oscar Holterhues

Voorzitter

oscar@kvtilburg.nl

Jessica Veldman

Trainingszaken, teams en (nieuwe) leden

jessica@kvtilburg.nl

Tineke Oenema

Trainers en coördinatoren

tineke@kvtilburg.nl

Melissa van Beuningen

Jeugdopleiding + wedstrijdzaken

melissa@kvtilburg.nl

Wesley Danklof

Jeugdopleiding + jeugdzaken

wesley@kvtilburg.nl

Morris van Hooff

Jeugdzaken

morris@kvtilburg.nl

Gijs Hanson

Senioren – Lagere teams

gijs@kvtilburg.nl

Stephan Gommers

Senioren – Selectie

stephan@kvtilburg.nl

Cynthia Mentink

Wedstrijdsecretariaat

wsjeugd@kvtilburg.nl
wssenioren@kvtilburg.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Voor vragen en/of opmerkingen is de TC bereikbaar via tc@kvtilburg.nl


Daarnaast streeft de TC ernaar om voor alle categorieën een eigen coördinator aan te stellen die als aanspreekpunt dient voor zowel leden als ouders.

Zowel voor het huidige als het nieuwe seizoen zijn er nog een aantal vacatures.Zo zijn we nog op zoek naar een extra commissielid voor de TC en zijn we dringend op zoek naar coördinatoren! Heb je interesse voor één van deze functies? Mail ons dan gerust voor je vragen of om je aan te melden; tc@kvtilburg.nl

Coördinatoren categorieën 2017 – 2018 

Categorie

Naam

E-mailadres

Senioren 1 + 2

Melissa van Beuningen

melissa@kvtilburg.nl

Senioren overig

Per team 1 aanspreekpunt

 

A

Yvien Korteknie

yvien@kvtilburg.nl

B

Karin Poppe

karin@kvtilburg.nl

C

Tineke Oenema

tineke@kvtilburg.nl

D

Vacature

 

E

Vacature

 

F

Vacature

 

Kangoeroes

Vacature

 

G-team

Vacature

 

 

Deze pagina is voor het laatst aangepast op: 5 maart 2018