Home / Club / Technische commissie (T.C.)

Technische commissie (T.C.)

De Technische Commissie (TC) van KV Tilburg, houdt zich bezig met de uitvoering van het technisch beleid, de competitie en trainingen die worden gegeven binnen de vereniging, vanaf de kangoeroes tot aan de senioren. Hierbij horen onder meer het aantrekken van trainers, de onderlinge afstemming van hun taken, de trainingstijden, de accommodatie en de competitievoorbereiding, worden direct of indirect geregeld vanuit de TC. We houden ons tevens bezig met teamindelingen, opgave van teams aan het KNKV en het inhuren van zaaluren voor trainingen en wedstrijden. Alle categorieen hebben een eigen coordinator die als aanspreekpunt dient voor leden en ouders. De coordinatoren staan hieronder in het overzicht vermeld.

Naam Functie E-mailadres Telefoonnummer
Oscar Holterhues Voorzitter oscar@kvtilburg.nl  
Melissa van Beuningen Coordinator technisch beleid en opleiding melissa@kvtilburg.nl  
Tineke Oenema Coordinator trainers/coordinatoren tineke@kvtilburg.nl  
Wesley Danklof Coordinator technisch beleid en opleiding wesley@kvtilburg.nl  
Yvien Korteknie Coordinator wedstrijden, teams en leden yvien@kvtilburg.nl  
Jessica Veldman Coordinator trainingszaken jessica@kvtilburg.nl  
Cynthia Mentink Wedstrijdsecretariaat wsjeugd@kvtilburg.nl
wssenioren@kvtilburg.nl
 


Coordinatoren categorieen

Categorie Naam E-mailadres Telefoonnummer
Senioren 1 en 2 Sabrine Tabbers sabrine@kvtilburg.nl  
Senioren overig Per team 1 aanspreekpunt    
A Yvien Korteknie yvien@kvtilburg.nl  
B Karin Poppe karin@kvtilburg.nl  
C Tineke Oenema tineke@kvtilburg.nl  
D Claudia Wijnands claudia@kvtilburg.nl  
E Marieke Fiechter marieke@kvtilburg.nl  
F Marieke Fiechter marieke@kvtilburg.nl  
Kangoeroes Vacature    
G-team Vacature    

Deze pagina is voor het laatst aangepast op: 21 februari 2017