Home / Competitie / Trainingstijden seizoen 2018/2019

Trainingstijden seizoen 2018/2019

Trainingstijden Zaal

Maandag

     

Begintijd

Eindtijd

 

 

18:30

19:30

D1

 

19:30

20:45

A3

B1

 

 

 

 

       

Dinsdag

     

Begintijd

Eindtijd

 

 

18:00

19:00

F1

E1/E2

19:00

20:00

G

B2

20:00

21:00

A1 (21:15)

Sen 3

21:00

22:30

S1

S2

       
       

Woensdag

   

Begintijd

Eindtijd

 

 

18:00

19:00

D1

C2

19.00

20.00

C1

B3

20.00

21:00

S4

A2

21:00

22:00

S5

zaalteam

       

Donderdag

   

Begintijd

Eindtijd

 

 

18:00

19:00

E1 + E2

F1

19:00

20:00

B1

B2

20:15

21:45

S1

S2

 

 

 

 

       

Vrijdag

     

Begintijd

Eindtijd

 

 

18:00

19:00

C1

 

19.00

20.00

B3

C2

20.00

21:00

A2

A1

21:00

22:00

S3

A3

       

Zaterdag Kangoeroes

     

Begintijd

Eindtijd

   

10:00

11:00

 

 

 

Trainingstijden Veld

 

Team

Trainers/coaches

Trainingsdagen

Trainingstijden

Veld

Senioren 1

Steven de Graaf

Dinsdag

20.45 –22.15

1

Donderdag

20.45 –22.15

1

Senioren 2

Kevin Danklof

Dinsdag

20.45–22.15

1

Donderdag

20.45–22.15

1

Senioren 3

Zelf

Dinsdag

20.30-21.45

4

Vrijdag

20.00 –21.00

1

Senioren 4

Zelf

Woensdag

20:30-21:30

1

Senioren 5

Zelf

Woensdag

20:30-21:30

1

G-korfbal

Diversen

Dinsdag

19.30 –20.30

1

A1

Vincent  Veldman en Rebecca van Bijsterveld

Dinsdag

19:30-21:00

4

Donderdag

19:30-20:45

4

A2

Dragan Pejovic  en Wesley Danklof

Dinsdag

19:30-20:30

4

Vrijdag

20:00-21:00

4

A3

Bas van Zon en Martin Bergman

Woensdag

19:30-20:30

1

Vrijdag

20.00 –21.00

4

B1

Jan Meeuwsen

Maandag

19.30 –20.45

1

Donderdag

19.30 –20.45

1

B2

Tom Labee, Lex Haverland  en Marga van der Ploeg

Dinsdag

19:30-20:30

1

Donderdag

19:15-20:15

4

B3

Eva Bester en Bert van Zon

Woensdag

19.30 –20.30

1

Vrijdag

19.00 –20.00

1

C1

Vinsent Jansen & Rene Zoontjes Simon Beukema

Dinsdag

19.00-20:30

3

Donderdag

19.30 –20.45

1

C2

Cynthia Mentink + Hester van der Linden

Woensdag

19.00 –20.00

4

Vrijdag

19:00-20:00

1

D1

Isa Koobs + Tonnie de Kok , Lisa Kentie

Dinsdag

18.30 –19.30

1

Donderdag

18.30 –19.30

1

E1

Lieke van de Broek, , Jelle Rutjes Lars Koobs

Dinsdag

18.30 –19.30

2

Donderdag

18.30 –19.30

2

E2

Marleen de Jonge + Quinty Monch + Demi van Tilborg

Dinsdag

18.30 –19.30

3

Donderdag

18.30 –19.30

3

F1

Esme  Janssen+ Iris Smolders + Merel Mentink

Woensdag

18.30 –19.30

2

Vrijdag

18.30 –19.30

2

Kangoeroes

Siebe Rutten

Zaterdag

10.00 –11.00

3