Home / Competitie / Scheidsrechters

Scheidsrechters

Beste scheidsrechters breedtekorfbal,

In het onderstaande bestand vinden jullie de laatste planning (update 13 novem 2019) van de scheidsrechters voor breedtekorfbalwedstrijden.

Indien je een wedstrijd toch niet kan fluiten dan is de vraag dit onderling te regelen en de wisseling te melden bij Amanda van Hooff van de scheidsrechterscommissie.

Bedankt alvast en veel plezier met het fluiten!

Met vriendelijke groet,

De scheidsrechterscommissie

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats Scheidsrechter Begeleider
11-1-2020 11:00 Tilburg D1 Eymerick D1 TILBURG Kim Peeters  
11-1-2020 10:00 Tilburg E1 SDO (V) E1 TILBURG Luuk Aben  Rob Peperkamp 
11-1-2020 10:00 Tilburg F1 OEC F1 TILBURG Sep Zoontjens Jurgen de Greef
12-1-2020 10:30 Tilburg 6 Conventus 3 TILBURG Max de Bruin   
18-1-2020 10:00 Tilburg E3 Stip E1 TILBURG Erik Bertens  
18-1-2020 10:00 Tilburg F1 Stormvogels (L) F1 TILBURG Koen Wijnans Rob Peperkamp 
25-1-2020 11:00 Tilburg A3 ACKC A2 TILBURG Bas van Zon Tom Labee
25-1-2020 12:10 Tilburg B3 DSC B3 TILBURG Bjorn Peters  
25-1-2020 15:50 Tilburg D1 SDO (V) D1 TILBURG Rob Peperkamp  
25-1-2020 10:00 Tilburg E2 SDO (V) E4 TILBURG Lois Oerlemans Begeleider inplannen
26-1-2020 11:40 Tilburg 5 Ten Donck 2 TILBURG Fennik van Bijsterveld   
26-1-2020 10:30 Tilburg 6 DeetosSnel 10 TILBURG Vincent Simons  
1-2-2020 10:00 Tilburg E1 NKV E1 TILBURG Pepijn Peperkamp Begeleider inplannen 
1-2-2020 10:00 Tilburg E3 OJC '98 E2 TILBURG Mone Kreeft  Begeleider inplannen
2-2-2020 10:30 Tilburg 1 DAMES Stormvogels (L) 4 TILBURG Koen Wijnans Rob Peperkamp 
2-2-2020 12:50 Tilburg 5 Movado 5 TILBURG Mark Kuipers  
8-2-2020 12:00 Tilburg A3 Voltreffers A1 TILBURG Bas van Zon  
8-2-2020 11:00 Tilburg B3 KVS '17 B1 TILBURG Willis van Hooff  
8-2-2020 13:10 Tilburg D1 Ready '60 D1 TILBURG Wesley Danklof  
8-2-2020 10:00 Tilburg E2 DKB E1 TILBURG Marlijne Simons  
8-2-2020 10:00 Tilburg F1 DSC F1 TILBURG Mariska de Greef Begeleider inplannen
15-2-2020 11:00 Tilburg B3 Rust Roest B1 TILBURG Jelle Stabel Jan Meeuwsen
15-2-2020 10:00 Tilburg E1 Rust Roest E1 TILBURG Marion van Krieken  
15-2-2020 10:00 Tilburg E2 Juliana E3 TILBURG Lois Oerlemans Begeleider inplannen
16-2-2020 11:00 Tilburg 1 DAMES Kraanvogels 2 TILBURG Rob Peperkamp  
7-3-2020 11:05 Tilburg D1 DKB D1 TILBURG Pepijn Peperkamp Tom Labee
7-3-2020 10:00 Tilburg E1 Klimop (A) E2 TILBURG Tom Panis Jan Meeuwsen
7-3-2020 10:00 Tilburg F1 PSV/lifovragen.nl F1 TILBURG Koen Wijnans  
8-3-2020 12:10 Tilburg 5 Conventus 4 TILBURG Jan Meeuwsen  
8-3-2020 11:00 Tilburg 6 Movado 4 TILBURG Leander v Bijsterveld  
14-3-2020 11:00 Tilburg A3 SDO (V) A3 TILBURG Bas van Zon  
14-3-2020 10:00 Tilburg E2 Springfield E3 TILBURG Anton vd Vijver Jan Meeuwsen
14-3-2020 10:00 Tilburg E3 SDO (V) E2 TILBURG Lois Oerlemans  
15-3-2020 11:00 Tilburg 1 DAMES Rietvogels 3 TILBURG Pascal vd Vijver  
15-3-2020 12:10 Tilburg 5 Sporting Delta 7 TILBURG Mark Kuipers  
21-3-2020 12:00 Tilburg B3 Eymerick B1 TILBURG Jelle Stabel  
21-3-2020 11:00 Tilburg D1 DSC D2 TILBURG Pepijn Peperkamp Tom Labee
21-3-2020 10:00 Tilburg E1 DSC E1 TILBURG Anton vd Vijver Begeleider inplannen
22-3-2020 11:40 Tilburg 5 Keep Fit '70 4 TILBURG Stephan Gommers  
22-3-2020 10:30 Tilburg 6 SDO (V) 5 TILBURG Max de Bruin   
28-3-2020 10:00 Tilburg E3 PSV/lifovragen.nl E1 TILBURG Pepijn Peperkamp  
28-3-2020 10:00 Tilburg F1 BIO F2 TILBURG Mone Kreeft   
29-3-2020 11:00 Tilburg 1 DAMES Tuldania 2 TILBURG Rob Peperkamp