Home / Nieuws

Trainingstijden veld 2021-2022

09-06-2021 21:26

Beste Leden, jeugdleden en ouders/verzorgers,

De nieuwe trainingstijden  tot aan het zaalseizoen zijn bekend.

Vanaf maandag 14 juni zal er getraind gaan worden in de nieuwe teams en op de nieuwe trainingstijden tot einde van dit seizoen tot en met 30 juni.

Na de zomervakantie zal de selectie (Senioren 1 & 2) gaan starten met de voorbereiding vanaf dinsdag 03-08-2021.

De resterende teams (senioren als jeugd) starten weer vanaf maandag 23-08-2021.

Kijk goed in schema wanneer jij moet trainen en let goed op het veld nummer, hieronder een uitleg over welk veld bij welk nummer hoort.

 

Veld 1: Grote voorveld dichtst bij de kantine

Veld 2: Grote achterveld

Veld 3:  klein pupillen aan de schoolzijde

Veld 4: klein pupillen veld aan de tribunezijde

 

Hieronder een overzicht van de trainingsdagen en tijden tot aan de zaal ( let op: deze dagen en tijden kunnen bij de start van het zaalseizoen gewijzigd worden, hierover wordt tijdig geïnformeerd).

Wij wensen  alle spelers en trainers een fijne afsluiting van het seizoen en zien jullie graag weer terug na de zomervakantie.

Sportieve groeten de TC

 

Team

Trainers/coaches

Trainingsdagen

Trainingstijden

Veld

Senioren 1

Tom Mertens

Dinsdag

20:45- 22:15

1

Donderdag

20:45- 22:15

1

Senioren 2

Jan Meeuwsen

Dinsdag

20:45- 22:15

1

Donderdag

20:45- 22:15

1

Senioren 3

Maarten Simons

Dinsdag

20:30-21:30

2

Donderdag

20:30-21:30

2

Senioren 4

Zelf

Dinsdag

Donderdag

21:00-22:00

21:00-22:00

2

2

Senioren 5

Zelf

Woensdag

19:30-20:30

1

Senioren 6

Zelf

Woensdag

20:00-21:00

2

Midweek

zelf

Woensdag

20:00- 21:30

1

Dames 1

Dragan Pejovic

Maandag

19:30- 20:30

1

Woensdag

20:00- 21:00

2

G-korfbal

Diversen

dinsdag

18:30-19:30

3 en 4

A1

Remco Riem

Dinsdag

19:30-21:00

2

Donderdag

19:30-21:00

2

A2

Marjon van Krieken en Yorick van Krieken

Dinsdag

19:30-20:30

2

Donderdag

19:30-20:30

2

A3

Toine van den Bosch

Dinsdag

19:30-20:30

3 en 4

Donderdag

19:30-20:30

3 en 4

B1

Kevin Danklof en Mark de Kroon

Dinsdag

19:30-20:30

1

Donderdag

19:30-20:30

1

C1

Kim Peeters, Eva Bester en Rob Peperkamp

Dinsdag

19:30-20:30

1

Donderdag

19:30-20:30

1

D1

Bjorn Jansen, Marline van Gaal, Sterre van Eindhoven

Dinsdag

18:30-19:30

1

Donderdag

18:30-19:30

1

D2

Lisa Kentie en Daniek Bastiaans

Dinsdag

18:30-19:30

1

Donderdag

18:30-19:30

1

E1

Morris van Hooff + Amanda van Hooff

Woensdag

18:30-19:30

2

Vrijdag

18:30-19:30

2

E2

Iris Smolders en Tom Panis

Woensdag

18:30-19:30

3

Vrijdag

18:30-19:30

3

F1

Petra Willemen + Sofie Magielse

Woensdag

18:30-19:30

1

Vrijdag

18:30-19:30

1

F2

Pepijn Peperkamp en Benthe Jansen

Woensdag

18:30-19:30

1

Vrijdag

18:30-19:30

1

F trainende leden

Irene Simons

Woensdag

18:30-19:30

1

Kangoeroes

Merel Mentink, Janne Barkmeijer, Lars Mentink en Linsey de Kroon

Zaterdag

10:00-11:00

4

 


Reacties (0)

Reageer


Reageren:

Naam:

E-mail:

Reactie: (Max. 1000 karakters)    0 / 1000