Home / Competitie / Trainingstijden seizoen 2021/2022

Trainingstijden seizoen 2021/2022

Hieronder een overzicht van de trainingsdagen en tijden tot aan de zaal ( let op: deze dagen en tijden kunnen bij de start van het zaalseizoen gewijzigd worden, hierover wordt tijdig geïnformeerd)

Veld 1: Grote voorveld dichtst bij de kantine

Veld 2: Grote achterveld

Veld 3:  klein pupillen aan de schoolzijde

Veld 4: klein pupillen veld aan de tribunezijde

Veld

Team

Trainers/coaches

Trainingsdagen

Trainingstijden

Veld

Senioren 1

Tom Mertens

Dinsdag

20:45- 22:15

1

Donderdag

20:45- 22:15

1

Senioren 2

Jan Meeuwsen

Dinsdag

20:45- 22:15

1

Donderdag

20:45- 22:15

1

Senioren 3

Maarten Simons

Dinsdag

20:30-21:30

2

Donderdag

20:30-21:30

2

Senioren 4

Zelf

Dinsdag

Donderdag

21:00-22:00

21:00-22:00

2

2

Senioren 5

Zelf

Woensdag

19:30-20:30

1

Senioren 6

Zelf

Woensdag

20:00-21:00

2

Midweek

zelf

Woensdag

20:00- 21:30

1

Dames 1

Dragan Pejovic

Maandag

19:30- 20:30

1

Woensdag

20:00- 21:00

2

G-korfbal

Diversen

dinsdag

18:30-19:30

3 en 4

A1

Remco Riem

Dinsdag

19:30-21:00

2

Donderdag

19:30-21:00

2

A2

Marjon van Krieken en Yorick van Krieken

Dinsdag

19:30-20:30

2

Donderdag

19:30-20:30

2

A3

Toine van den Bosch

Dinsdag

19:30-20:30

3 en 4

Donderdag

19:30-20:30

3 en 4

B1

Kevin Danklof en Mark de Kroon

Dinsdag

19:30-20:30

1

Donderdag

19:30-20:30

1

C1

Kim Peeters, Eva Bester en Rob Peperkamp

Dinsdag

19:30-20:30

1

Donderdag

19:30-20:30

1

D1

Bjorn Jansen, Marline van Gaal, Sterre van Eindhoven

Dinsdag

18:30-19:30

1

Donderdag

18:30-19:30

1

D2

Lisa Kentie en Daniek Bastiaans

Dinsdag

18:30-19:30

1

Donderdag

18:30-19:30

1

E1

Morris van Hooff + Amanda van Hooff

Woensdag

18:30-19:30

2

Vrijdag

18:30-19:30

2

E2

Iris Smolders en Tom Panis

Woensdag

18:30-19:30

3

Vrijdag

18:30-19:30

3

F1

Petra Willemen + Sofie Magielse

Woensdag

18:30-19:30

1

Vrijdag

18:30-19:30

1

F2

Pepijn Peperkamp en Benthe Jansen

Woensdag

18:30-19:30

1

Vrijdag

18:30-19:30

1

F trainende leden

Irene Simons

Woensdag

18:30-19:30

1

Kangoeroes

Merel Mentink, Janne Barkmeijer, Lars Mentink en Linsey de Kroon

Zaterdag

10:00-11:00

4